logo_pl
MRI-TECH Sp. z o.o.
MTP
Technologie obrazowania
metodą rezonansu
magnetycznego
logo_ca polski
angielski


O spółce MRI-TECH Sp. z o.o.

MRI-TECH Sp. z o.o. jest polsko-kanadyjską spółką z siedzibą w Krakowie współpracującą z założoną w Kanadzie spółką siostrzaną MRI-TECH Canada Incorporated z siedzibą w Edmonton, stolicy prowincji Alberta. Obie spółki rozwijają, projektują i budują niskopolowe systemy obrazowania magnetyczno-rezonansowego (MRI) do zastosowań medycznych.

Łącznie cały personel MRI-TECH posiada ponad stuletnie doświadczenie inżynierskie w różnych gałęziach przemysłu wymagających stosowania wysokich technologii i prawie pięćdziesięcioletnie - bezpośrednio w projektowaniu i rozwijaniu systemów MRI.

Potencjał innowacyjny i wytwórczy MRI-TECH został wzmocniony dzięki bliskiej współpracy z Institute for Biodiagnostics of National Research Council w Kanadzie, Instytutem Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie oraz Instytutem Fizyki Jądrowej Polskiej Akademii Nauk w Krakowie.

W celu osiągnięcia doskonałości na polu technologii MRI MRI-TECH wdraża obecnie system jakości oparty na normach ISO 9001:2000, ISO 13485:2003 oraz cGMP (The current Good Manufacturing Practice).
Cirrus 0.2T - System obrazowania magnetyczno-rezonansowego